Website Survey
Imagine de fundal pentru anunturile companiei CONDOR CONCEPT CONSULTING

Sumar job Medici de familie Elvetia

Afla avantajele job-ului si motivele pt care sa aplici

Specialist: 3-5 ani experienta
Resurse Umane

Medici de Familie / Elvetia: Daca esti medic de familie si doresti o schimbare intr-o tara civilizata si care apreciaza profesionistii, acum este momentul sa faci o schimbare.

Salariu de baza 10.000-12.000 Franci Elvetieni/ luna, in functie de performanta.
-Locul de munca: Cabinet medical privat.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Locuinta gratuita pentru prima luna dupa angajare;
- Echipa de lucru cu experienta;
- Cabinete concepute dupa cele mai noi standarde;
- Concediu de odihna 25 de zile lucratoare, platit;
- Nr. ore lucrate pe saptamana 40 de ore;
- Asigurari sociale;
- Asiguram obtinerea documentelor necesare pentru angajare in Elvetia;
- Asistenta pentru gasirea unui loc de munca pentru partener ,precum si gradinita/ scoala pentru copii Dvs.

Criterii de selectie pentru Medici de familie Elvetia

Descopera caracteristicile profilului cautat de CONDOR CONCEPT CONSULTING

Cerinte:
- Diploma de Medic Specialist Medicina de Familie
- Experienta minima de 3 ani
- Certificat de conformitate, de libera practica
- Cunostinte de limba germana , scris si vorbit fluent (sau disponibilitate de a invata), atestat cu diploma.
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
- Motivatie de a locuii si lucra in urmatorii citiva ani in Elvetia

Responsabilitati

Vezi care sunt activitatile specifice acestui job

Aplica la Medici de familie Elvetia

Te rugam sa completezi intrebarile din mini-interviu

Pentru a putea aplica trebuie sa intri in cont

Am deja cont creat

Nu am inca un cont

Inregistrare rapida

Profilul companiei

Condor Concept Consulting, o companie dinamica cu echipe excelente de recrutare, funcționează proactiv în vederea îndeplinirii tuturor cerințelor dumneavoastră de locuri de muncă. Recrutarea nu este doar despre ocuparea pozițiilor deschise, este vorba despre înțelegerea aspirațiilor dvs. și gasirea unei echipe potrivite de persoane care să lucreze pentru afacerea dvs. În calitate de consultanți de recrutare profesionala, gandim in profunzimea afacerii dvs, pentru a putea afla despre cultura companiei, peisajele competitive și despre nevoile de personal necesare pentru a găsi cei mai buni candidați posibili, care vor transforma afacerea dvs. și vă vor ajuta în atingerea urmatorului nivel. Noi construim serviciile noastre în jurul valorii nevoilor dvs. Fie că sunteți în căutare de personal temporar, cu contract sau personal permanent, Condor Concept Consulting vă poate ajuta în găsirea persoanei potrivite pentru postul potrivit in vederea asigurarii succesului companiei dumneavoastră. Prezența noastră la nivel mondial ne oferă avantajul de a accesa talente locale din Europa de Sud-Est, unde se află sediul nostru și să ofere soluții de personal rentabile clienților în alte părți ale lumii.

Joburi active

  Acum: 10 zile   Expira in: 20 zile
 : TOATE ORASELE

  Vezi toate joburile companiei