Website Survey
Imagine de fundal pentru anunturile companiei DAILY CAFFE

Sumar job Operator Automate Cafea Daily

Afla avantajele job-ului si motivele pt care sa aplici

Fara experienta
Vanzari

- Salariu motivant; - Bonusuri în funcție de performanță; - Scolarizare de specialitate în țară și in străinatate; - Posibilități de dezvoltare profesională și promovare. - Asigurarea unei mașini de serviciu si telefon. - CV se trimit la adresa office@dailycaffe.ro cu mentiunea CV - NUME POST DORIT - Relatii la telefon 0751 111 211

- Asigură diagnosticarea, repararea, alimentarea și întreținerea automatelor de bauturi calde.
- Igienizarea automatelor și buna funcționare a acestora.
- Completarea responsabila a rapoartelor cerute prin intermediul aplicației Daily Caffe.

Criterii de selectie pentru Operator Automate Cafea Daily

Descopera caracteristicile profilului cautat de DAILY CAFFE

Orientare catre actiune
Rezolvarea problemelor
Perseverenta
Ambitie pentru cariera
Managementul diversitatii
Curaj managerial
Calitatea deciziei
Comunicare orala
Informare
Creativitate
Empatie si Compasiune
Orientarea catre client
Integritate si Incredere
Ascultare activa
Managementul conflictului
Negociere
Dezvoltare personala
Relationare cu colegii
Relationare cu superiorii
Word
Excel
Baze date
MySQL

- Studii superioare și medii, absolvent in cadrul Universității/Colegiului Tehnic.
- Simț tehnic dezvoltat. Cunoştinţe tehnice de bază.
- Cunoștințe de limba engleză;

- Permis categoria B.
- Persoana responsabilă, serioasă, atentă la detalii, dinamica, orientată către rezultat, creativă și cu
inițiativă;

Responsabilitati

Vezi care sunt activitatile specifice acestui job

Aplica la Operator Automate Cafea Daily

Te rugam sa completezi intrebarile din mini-interviu

Profilul companiei