Website Survey
Imagine de fundal pentru anunturile companiei UPA Solutions

Sumar job Talented Junior Buyer

Afla avantajele job-ului si motivele pt care sa aplici

Fara experienta
Administrativ & Back Office

Beneficii

Criterii de selectie pentru Talented Junior Buyer

Descopera caracteristicile profilului cautat de UPA Solutions

- Proaspat absolvent sau masterand in domeniile: Economic, Marketing, Vanzari, Tehnic, Administrarea afacerilor
- Bursa in strainatate in timpul facultatii/ masteratului
- Rezultate academice foarte bune peste 9,50
- Bune abilitati de negociere si de comunicare
- Capacitatea de a respecta principiile profesionale

Iata si ce criterii reprezinta un avantaj pentru angajator

Achizitii
Buyer
Absolvent

Responsabilitati

Vezi care sunt activitatile specifice acestui job

Dupa formarea profesionala, responsabilitatile vor fi urmatoarele:
- Dezvolta si mentine relatia cu furnizorii alocati
- Negociaza cu furnizorii alocati conditii comerciale competitive si avantajoase, bugete si actiuni specifice de promovare
- Supervizeaza derularea contractelor
- Identifica oportunitati de colaborare cu furnizori noi in vederea largirii portofoliului
- Analizeaza piata pentru a evalua valabilitatea actuala si viitoare a produselor

Aplica la Talented Junior Buyer

Te rugam sa completezi intrebarile din mini-interviu

Profilul companiei

UPA Solutions este o companie ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională. Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de peste 25 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro

Joburi active

  Altele

  Acum: 29 zile   Expira in: 1 zi
 : ZIMNICEA

  Altele

 : BRAGADIRU

  Altele

 : BUCURESTI

  Call Center & BPO

  Acum: 30 zile   Expira in: 0 zile
 : BUCURESTI
  Vezi toate joburile companiei