Website APT

Candidatul ideal

– Absolvent de studii medii;
– Cunoasterea pietei locale de distributie materiale electrice (avantaj);
– Inclinatie spre sfera relatiilor cu clientii si a vanzarilor;
– Persoana motivata, energica, spirit de echipa;
– Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
– Cunostinte de operare PC (Ms Office, Internet);
– Permis de conducere categoria B;
– Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie multinationala producatoare de aparate electronice si electrocasnice, fiind de asemenea unul din cei mai mari producatori de echipamente de iluminat din lume. Rolul postului este acela de supraveghere a activitatii de vanzare a produselor companiei.

Responsabilitati:
– Mentinerea si imbunatatirea relatiei profesionale cu clientii actuali dar si largirea portofoliului de clienti;
– Gestionarea vanzarilor, urmarind constant cresterea volumului acestora;
– Implementarea campaniilor promotionale la nivel local;
– Pozitionarea produselor companiei la punctul de vanzare ca prima optiune de cumparare;
– Monitorizarea prezentei la raft si promovarea produselor companiei la punctele de vanzare;
– Intocmirea bazei de date cu distribuitorii de materiale electrice;
– Intocmirea rapoartelor de activitate.

Beneficii oferite:
– Salariu fix + bonus in functie de realizari;
– Oportunitati de dezvoltare a carierei.

Spune-ne mai multe despre tine
Maximum file size: 258 MB.
Am citit politica de confidentialitate a site-ului si sunt de acord cu prelucrarea datelor personale, in realizarea proceselor de recrutare.